Tule lihvi suhtlusoskust Rakvere linna päevadel toimuvas töötoas

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 30. mai 2024
Jaga lugu
Lääne-Virumaa Uudiste peatoimetaja Aivar Hundimägi jagab Rakvere linna päevade raames toimuval lühikoolitusel soovitusi, kuidas esitada oma sõnum nii, et see jõuaks ka publikuni.
Autor: Kadri Bank

Teisipäeval, 4. juunil kell 15.00-17.00 toimub Rakvere linna päevade raames töötuba “Kuidas suhelda meediaga”, mille viib läbi Lääne-Virumaa Uudiste peatoimetaja Aivar Hundimägi.

Oma sõnumi selge esitamise ja sellega soovitud mõju tekitamise puhul ei ole vahet, kas räägime arvamusartiklist, pressiteatest, Facebooki-postitusest, podcasti-esinemisest, müügipresentatsioonist, töötajatele esinemisest või sisuturundusest – kõigi nende puhul saab rakendada ajakirjanduses levinud põhimõtteid saamaks publiku tähelepanu.

Üle 30 aasta ajakirjanikuna töötanud Aivar Hundimägi jagab lühikoolitusel enda kogemusi, kuidas infokülluses saavutada, et teie loodud sisu tarbitakse ja seisukohtadega arvestatakse. Samuti kirjeldab Hundimägi, millised teemad Lääne-Virumaal inimesi kõnetavad ja kuidas on meediatarbimises toimunud muutused mõjutanud suhtlust avalikkuse ja ajakirjandusega.

Töötuba sobib sulle juhul, kui vastad jaatavalt vähemalt ühele järgnevale küsimusele.

  • Soovid oma sõnumit selgemini edasi anda?
  • Soovid jõuda suurema lugejaskonnani või kuulajaskonnani?
  • Soovid teada, kuidas oma sõnumit argumentidega toetada?
  • Soovid vältida vigu oma otsuste kommunikeerimisel?
  • Pead meeskonnas viima läbi muutusi?

Töötuba toimub Rakvere linnavalitsuse valges saalis ja on tasuta, kuid osalemiseks palume eelnevalt registreerida [email protected].

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!