• 01.01.25, 23:26

Mida toob 2025: analüütikute näpunäited investorile alanud aastaks

Kas investeerida Euroopa või USA aktsiaturule? Kas tuleb korrektsioon? Millises sektoris on suurim kasvupotentsiaal? Eksperdid ja analüütikud jagavad investorile nõu, millega uuele aastale vastu minna.
LHV fondihaldur Mikk Taras, SEB privaatpanganduse strateeg Sander Danil, Redgate Wealthi investeerimisjuht Peeter Koppel, TalTechi rahandusprofessor ja investor Tõnn Talpsepp ning advokaat ja investor Indrek Naur.
  • LHV fondihaldur Mikk Taras, SEB privaatpanganduse strateeg Sander Danil, Redgate Wealthi investeerimisjuht Peeter Koppel, TalTechi rahandusprofessor ja investor Tõnn Talpsepp ning advokaat ja investor Indrek Naur.
  • Foto: Liis Treimann / Andras Kralla / Raul Mee / kollaaž Merian Tiirats
LHV fondihaldur Mikk Tarase sõnul on headel aegadel oluline meeles pidada, et börsid on tsüklilised ja igal ajal pole mõistlik gaas põhjas sõita. Sellele vaatamata usub ta, et uus aasta pakub aktsiaturgudele omajagu häid investeerimisvõimalusi.

Seotud lood

Arvamused
  • 01.01.25, 23:22
Aasta 2025: mida otsustavad suure egoga autokraadid?
Määramatust tuleviku suhtes pole olnud ammu nii palju kui 2025. aasta eel. Suur osa sellest tulevikust sõltub kolmest mehest, kirjutab Äripäeva välisuudiste toimetaja Indrek Lepik.
Kasulik
  • 24.12.24, 15:23
Palgakalkulaator: vaata, mida uue aasta muudatused sinu palgaga teevad
Äripäeva palgakalkulaator arvutab välja, kui palju uuel aastal sinu kontole kuupalka laekub.
Uudised
  • 25.12.24, 14:00
Pangajuhid vastavad: mis saab majandusest järgmisel aastal?
“Ainus võimalus on sportlikult vihastada ja jõuga välja ronida.”
Eesti pankade juhid on järgmise aasta suhtes meelestatud pigem positiivselt. Tõus tuleb tasa ja targu, kuid ettevõtjatesse kindluse süstimine on keeruline.
Kasulik
  • 27.12.24, 12:09
Järgmine aktsiabuum algab Q-tähega ja sellest käin kaarega mööda
Kvantarvutus (quantum computing) on järgmise aktsiaturgudel paisuva mulli teema. Kauplejaile teeb kvantaktsiate möll kahtlemata palju rõõmu, aga endasugustel investoreil soovitan pigem pealtvaatajatena tribüünil püsida, kirjutab Investor Toomas.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.05.25, 15:24
Rakvere Elustiilipäev kutsub inimesi puhkamist väärtustama
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele