Äripäeva selle aasta poliitikapäkapikud tegelesid nii tiktokimise, Hiinas reisimise kui ka suisa nõiajahiga.
Aasta on lõppemas ning selle puhul vaatasime, kes nii Eesti kui ka muu maailma poliitikategelastest jäid tänavu eriti silma. Jõulude puhul panime neile pähe päkapikumütsid ja meenutasime nende suuremaid või väikesemaid vägitegusid.
Presidentpäkapikk ja mini-mina
Teid juhivad kleptokraadid ja rahva mandaadita aktivistid, ütlevad Valges Majas pereliikmetele nõunikuportfelle ja hüvesid jaganud Donald Trump ning end ise valitsusse mitteametlikuks rahandus- ja riigihaldusministriks valinud ning üldsegi mitte USA kodanik Elon Musk. Poliitiline satiir on surnud, sest elu ise on veel naeruväärsem kui andekaimagi stsenaristi uljaim sketš.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Jõuluajale omaselt seadis Äripäev taas ritta päkapikud, kes on sel aastal moel või teisel silma paistnud. On aeg sõbralikult meenutada, millega nad sel aastal hakkama said.
Sotsiaalmeedia võib olla suurepärane tööriist ühendamaks inimesed globaalseks külaks, mis hoolitseb ühiskonna nõrgemate liikmete eest.
“Piiblis ei ole vaene õndsam ega õigem rikkast, nii vaesus kui rikkus on osa selle maailma reaalsusest”
Piibel õpetab annetama, aga ka investeerima ja heaperemehelikult majandama, kirjutab Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku peapiiskop Urmas Viilma Äripäeva essees.
EELK Rakvere Kolmainu koguduse õpetaja ja Viru praost Tauno Toompuu kirjutas Lääne-Virumaa Uudistele jõulumõtiskluse. Ka neil, kes kirikus ei käi, tasub lugeda.
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.