Rakvere riigigümnaasiumi direktoriks valiti Liisa Puusepp

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 16. aprill 2021
Jaga lugu
Rakvere riigigümnaasiumi direktor Liisa Puusepp.
Autor: Tairo Lutter / Postimees / Scanpix

Tulevase Rakvere riigigümnaasiumi juhiks valiti Liisa Puusepp, kellel on doktorikraad loodusteadustes ja lisaks senisele haridusele on ta on lõpetamas Tallinna Ülikoolis ka loodusainete mitme aine õpetaja magistriõpinguid.

Tallinna Ülikooli teadur Liisa Puusepp on töötanud ja õppinud Kreekas, Norras, Jaapanis ja Belgias.

Ametisse valitud Liisa Puusepp ütles, et Rakvere riigigümnaasiumi loomine annab suurepärase võimaluse rajada õppijakeskne ja tulevikku vaatav kool, mis lähtub säästva arengu hariduse lähtekohtadest ning panustab koostöösse kogukonnaga.

Konkurss direktori leidmiseks kujunes haridus- ja teadusministeeriumi riigikoolide osakonna juhataja Raivo Trummali kinnitusel väga tugevaks: kokku osales konkursil 13 kandidaati.

Rakvere linnapea Triin Vareki sõnul on tal linna esindajana olnud rõõm osaleda uue riigigümnaasiumi direktori valimises. Varek ütles, et uus kool koos uue direktoriga on olnud Rakveresse pikalt oodatud ning valituks osutus meeskonnatööd väärtustav, innukas ja suurepäraste teadmistega kandidaat.

2022. aasta septembriks on Rakvere linnaruumi rajatud uus nüüdisaegset õpikäsitust toetav gümnaasiumihoone, kus piirkonna põhikoolide lõpetajatel avaneb võimalus omandada kvaliteetset keskharidust.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!