Rahvaaias särasid ligi 50 silmapaistvat koolilõpetajat

Autor: Anu Viita-Neuhaus • 8. juuni 2021
Jaga lugu
Lääne-Virumaa parimad lõpetajad 2021.
Autor: erakogu

Täna kogunesid Rakvere Rahvaaeda gümnaasiumi ja ametikooli tublid noored, kelle kooliaastaid troonib kuldset või hõbedast tooni medal.

Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Einar Vallbaum rääkis päevakangelastele, et alati tasub maailmas ringi käia, vaadata ja õppida. "Kuid alati tulge Lääne-Virumaale tagasi," ütles Vallbaum.

Sel aastal oli parimate koolilõpetajate vastuvõtule kutsutud 47 noort.

2021. aasta on edukas Kadrina keskkoolile. Kooli tabab lausa medalisadu, neil on kuus medalisti. Kooli ajalukku lähevad kaks kulda ja neli hõbedat.

Viie medaliga saavad uhkeldada mitu kooli - Vinni-Pajusti gümnaasium, Väike-Maarja gümnaasium ja maakonnas suurim kool - Rakvere reaalgümnaasium. Rakvere gümnaasiumis väärivad kolm lõpetajat medalit, Rakvere eragümnaasiumis üks noor.

Õpihimulistele noortele musitseerisid tänuüritusel Kelli Pärnaste laululapsed.

Eelmisel aastal oli maakonna parimate lõpetajate vastuvõtule palutud 42 tublit noort. Rakvere reaalgümnaasium tegi 2019. aastal parima tulemuse, kui nende õpilaste tööd ja vaeva troonisid kolm kulda ja kolm hõbedat medalit. Võimsa tulemuse tegi ka Rakvere gümnaasium. Kolm õpilast pälvis kuldset tooni medali ja kaks hõbemedali, mis oli kaunis tulemus kooli pikaajalises ajaloos.

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!