Naiskodukaitse Viru ringkonna meditsiinigrupp sai uued eestvedajad

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 29. juuli 2021
Jaga lugu

Eile toimus Viru maleva staabihoones Naiskodukaitse Viru ringkonna meditsiini erialagrupi üldkoosolek. Koosolekul valiti meditsiini erialagrupile uus juht, kelleks sai Kristiina Koor ja juhiabiks Liivika Toming.

Naiskodukaitse Viru ringkonna meditsiini erialagrupp.
Autor: Naiskodukaitse Viru ringkond

Lisaks uute juhtide valimisele arutati ka meditsiinigrupi uuendatud väljaõppekava, vaadati üle 2021. aasta tegevusplaan ja vaagiti erinevaid koolitusvõimalusi.

NKK Viru ringkonna meditsiini erialagruppi kuulub hetkeseisuga 18 liiget. Grupi peamiseks eesmärgiks on pakkuda tuge Kirde maakaitseringkonnas, peamiselt Lääne-Virumaaga seotud kaitseliidu, naiskodukaitse, noorkotkaste ja kodutütardega seotud õppustel, laagrites, võistlustel ja erinevatel üritustel.

Selleks, et meditsiinigrupp oleks jätkusuutlik ja suudaks endale seatud eesmärgid täita, on vaja alati juurde tublisid vabatahtlikke naiskodukaitsjate seast, kes sooviksid omandada uusi kogemusi ja panustada kaitseliiduga seotud erinevaid tegevusi. Huvi korral, palutakse ühendust võtta meditsiini erialagrupi uue juhi Kristiina Kooriga, e-maili teel [email protected]

Naiskodukaitse Viru ringkond ootab oma ridadesse uusi liikmeid. Rohkem infot leiab SIIT.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!