Vinni spordikompleks tervitas olümpiavõitjat

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 30. juuli 2021
Jaga lugu

Täna põikas Vinni spordikompleksist läbi vaid kolm päeva tagasi Tokyos olümpiakuldmedali kaela saanud epeevehkleja Irina Embrich.

Olümpiavõitja Irina Embrich väisas täna Vinni spordikompleksi. Vasakul Vinni valla spordijuht Uno Muruvee, paremal Vinni spordikompleksi pealik Ergo Prave.
Autor: Erakogu

Embrich tuli järgi omanimelise vehklemisklubi IREM lastele, kes lõpetasid laagrivahetust. Kuni treener Irina Jaapanis medali ja Eesti au eest vehkles, treenis spordiklubi lapsi Vinnis treener Olga Aleksejeva.

Olümpiavõitjat võtsid spordikompleksis ovatsioonide ja lilledega vastu spordikompleksi pere ning laagrilapsed, kelle hulgas oli ka Irina enda tütar. Ootajate rõõmuks riputas Irina kaela ka kaasa võetud kuldmedali.

„Kogu aeg seda kaelas kanda ei jõua, sest medal kaalub 559 grammi,“ naljatas valla spordinõunik Uno Muruvee, kes sai medalit ka katsuda ning lubas, et täna käsi ei pese.

Irina Embrich oli ka täna hommikul Äripäeva raadio hommikuprogrammi üks külaline. Kõige pingelisem hetk tippspordis on vahetult enne matši, kus on tähtis mitte läbi põleda, rääkis Embrich. Lisaks rääkis olümpiavõitja, millised on vehklemise telgitagused, kui palju on tulemas peale järelekasvu ning miks ringleb vehklemises vähe raha.

Tema vestlust saab kuulata siit:

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!