Tapa vald ja Eesti Raudtee löövad raudteejaama korrastamiseks käed

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 2. august 2021
Jaga lugu

Tapa linna päevade raames sõlmivad Tapa vallavalitsus ja aktsiaselts Eesti Raudtee koostöölepingu Tapa raudteejaama renoveerimiseks ja ruumide kasutusotstarbe leidmiseks. Koostööleping allkirjastatakse laupäeval kell 12.30 Tapa raudteejaama perroonil.

Tapa raudteejaama hoone seisab kasutuseta.
Autor: Riin Alatalu

Tapa linna 95. sünnipäevale pühendatud linna päevade ajal toimub kolme päeva jooksul ligi 40 sündmust. Samuti pakub linnapäevade programm mitmeid erinevaid võimalusi sportimiseks – Steel Race Tapa, sup-lauaga sõitmine, tänavakorvpalli ja discgolfi võistlused. Nautida saab BMXi sõitjate trikke.

Nädalavahetuse jooksul võib Tapa Jakobi kirikus kuulda tuntud artiste – 6. augustil esineb Tõnis Mägi koos Kärt Johansoniga ning 8. augustil paneb linna päevadele punkti Mari Jürjensi kontsert. Tapa linna päevade tantsuõhtu peaesinejaks on Ivo Linna & Supernova.

Tapa keskväljakust saab linnapäevade ajal erinevate tegevuste kohtumispaik, kus võib näha MMA maadlust, uudistada liitlasvägede tehnikat, sealhulgas soomukeid, ning panna ennast proovile kokteilide valmistamises.

Laadale on oodata ligemale sada müügipunkti. Varasemast rohkem pööratakse tähelepanu ka keskkonnale ning tänavatoitu ostes on võimalik saada soodustus,i paludes see pakkida oma joogitopsi või sööginõusse.

Linna päevade lahutamatuks osaks on ka kodukohvikud, kus saab maitsta erinevaid hõrgutisi, nautida muusikat ning pikki jutuajamisi.

Tapa sai linnaõigused 30. juunil 1926. aastal.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!