Galerii: maakonna suurimal haridusseminaril arutlesid ajaloolane David Vseviov ja matemaatik Krista Fischer

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 29. august 2021
Jaga lugu

Selle nädala alguses toimus Rakvere ametikoolis juba traditsiooniks saanud Lääne-Virumaa suurim haridusseminar "Lääne-Virumaa hariduse päev". Haridusinimestele esinesid ettekandega tuntud ajaloolane David Vseviov ja matemaatik Krista Fischer.

Uued õpetajad ja tugitöötajad Lääne-Virumaa haridusasutustes.
Autor: AIN LIIVA

Ühisseminaril arutleti haridusteemadel ja kuulati mitmesuguseid ettekandeid. Hariduse päevale oli kutsutud Lääne-Viru maakonna üldhariduskoolide ja lasteaedade õpetajad, koolijuhid, õppejõud, koolieelsete lasteasutuste juhid ja kõik teised, kes tundsid huvi haridusvaldkonna vastu ning on selle valdkonnaga seotud.

Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu tegevdirektor ja hariduse päeva peakorraldaja Sven Hõbemägi ütles, et ligi kuustteist aasta korraldatav üritus on heaks võimaluseks kokku tuua enne uut õppeaastat maakonna haridusinimesed, et omavahel mõtteid vahetada.

Samuti tutvustati maakonda uuest õppeaastast tööle asuvaid noori õpetajaid, tugispetsialiste ning uusi haridusasutuste juhte. Selliseid inimesi on ligi 50 meest-naist.

Selle aasta seminaril esinesid ettekandega ajaloolane David Vseviov ning matemaatik Krista Fischer, ülevaate algavast õppeaastast andis ka haridus- ja teadusministeerium.

Vastavalt Eesti valitsuse ja terviseameti nõuetele tuli kõigil Lääne-Viru hariduse päeval osalejatel seminarile saabumisel esitada tõend koroonaviiruse vastu vaktsineerimise, negatiivse testi või koroonaviiruse läbipõdemise kohta.

Päeva lôpetas Martin Mülleri ja Asso Inti kaunis kontsert.

Autor: AIN LIIVA

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!