Rakvere spordikeskuse parklas tegutseb rehvitorkija

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 29. september 2021
Jaga lugu

Rakvere spordikeskuse parklas lõhkusid esmaspäeval kaks algklassi poissi jalgratta rehve. Viimaste päevade jooksul on see juba mitmes juhtum.

Rakvere spordikeskuse jalgrattaparklas lõhutakse jalgratta rehve.
Autor: erakogu

Piirkonnapolitseinik Aleksei Osokin kinnitas, et esmaspäeval teatati politseile, et Rakvere spordikeskuse juures on lõhutud kahe jalgratta rehvid.

"Hetkel täpsustame juhtunu asjaolusid, vaatame läbi turvakaamerate videod ning selgitame välja teo toime pannud isikud," ütles Osokin.

Rakvere spordikeskuse direktor Ave Sats sõnas, et tema kuulis juhtunust võrkpallitreenerilt. Spordijuht nentis, et tegemist pole ühekordse juhtumiga ja väikeste pätude pahategude pärast on kannatanud mitu last.

Satsi sõnutsi andsid nad turvakaamera salvestised politseile üle. Videol on algklassi lapsed ära tuntavad, nad ei saabunud spordikeskusest trennist vaid olid võõrad.

Spordikeskus edastas oma sotsiaalmeedias, et lapsevanemad, kelle lapse ratta rehve on lõhutud, võiksid pöörduda piirkonnapolitseinik Aleksei Osokini poole meiliaadressil [email protected] või telefonil 322 2738.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!