Nädalavahetust saab täita mitmel-setmel viisil

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 15. oktoober 2021
Jaga lugu

Eesolev nädalavahetus möödub eeskätt valimiste vaimus, aga meelt saab lahutada kirju sigrimigriga.

Rakveres toimub koertenäitus.
Autor: Meeli Küttim

Indrek Hargla saatuslik armastuspõnevik "Suvitusromaan"

Täna õhtul esietendub Rakvere teatris tuntud kirjaniku Indrek Hargla kirjutatud ja Aare Toikka lavastatud lugu, mis võtab ootamatu käänaku. Pöörane lugu, mille teemad on inimlikud, kajastades ajaloos tehtud valikute mõju inimeste tänasele elule.

Loe rohkem SIIT.

Koerad vallutavad spordikeskuse

Laupäeval ja pühapäeval saab Rakvere spordikeskuses näha koeri. Toimub rahvusvaheline kõikide tõugude drive-in koertenäitus.

Vaata SIIT.

James Bond naases kinolinale

Järjekorras 25. Bondi-film pealkirjaga "Surm peab ootama" on Rakvere kinorahva ees. James Bond (Daniel Craig) on lahkunud tegevteenistusest ja naudib Jamaical rahulikku elu. Kuid rahu jagub üürikeseks ajaks, kui tema vana sõber CIA-st Felix Leiter temalt abi paluma tuleb. Röövitud teadlase päästmise missioon osutub arvatust palju ohtlikumaks, viies Bondi uue salapärase kurikaela jälgedele, kes on relvastatud ohtliku uue tehnoloogiaga.

Külasta kino! Rohkem infot SIIT.

Rokkar möllab Buena Vista Sofa Clubis

Laupäeva õhtul astub Tarvo Valm band lavale Buena Vista Sofa Clubis. 90ndate alguses metal-bändides alustanud Tarvo Valmist on kasvanud mitmekülgne muusik. Homme saab kuulata kantrit, bluesi ja folki - võimsat rütmiarmeed.

Mine valima! Mine valima! Mine valima!

Reedest kuni pühapäevani on avatud kõik 448 valimisjaoskonda üle Eesti. Valija saab hääletada ükskõik millises oma linna või valla valimisjaoskonnas.

Kohaliku omavalitsuse volikogu valivad 79 omavalitsuse elanikud. Kokku kandideerib 10 025 inimest.

Loe rohkem SIIT.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!