Kiida meditsiinitöötajat ja aita tal võita auhind

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 24. november 2021
Jaga lugu

Lääne-Virumaa Uudised kutsub oma lugejaid üles märkama ja tunnustama maakonna meditsiinitöötajaid.

Autor: Pixabay

Kas tunned mõnd meditsiinitöötajat, keda tahaksid avalikult tunnustada? Kes on sel keerulisel ajal olnud eriti hooliv ja teinud rohkem kui ettegi oleks võinud kujutada? Nüüd on sul võimalus teda avalikult tänada ja saata ta tänutäheks Eesti suurimale meditsiinikonverentsile "Meditsiin 2022".

Andke meile teada, kes on teie arvates Lääne-Virumaa silmapaistev meditsiinitöötaja ja kirjutage lühike põhjendus, miks just tema. Avaldame lugejate tunnustatud arstide, õdede ning teiste meditsiinitöötajate nimed koos tänusõnadega meie veebis. Kõige rohkem või kõige vahvamaid kiidusõnu pälvinud meditsiinitöötaja saadame tänutäheks 8. detsembril konverentsile „Meditsiin 2022“.

Ootame teie ettepanekuid hiljemalt 1. detsembril. Selleks täida ankeet siin või saada vastus meie toimetuse e-mailile [email protected] Võitja avalikustame 2. detsembril.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!