Lääne-Virumaa inglipuudel ootab kinki 61 last

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 24. november 2021
Jaga lugu

Maxima on viimase 12 aasta jooksul aidanud viia jõulurõõmu tuhandetele lastele üle Eesti. Selgi aastal saab iga eestimaalane hakata ingliks, täites Maxima kauplustesse üle Eesti püsti pandud inglipuudel leiduvad laste soovid kuni 8. detsembrini.

„Paljulapselise pere peana tean, kui oluline on lastele jõulurõõm ja millist rolli mängivad selles kingitused, mida lapsed on südamest soovinud. Seetõttu on mul väga hea meel, et Maxima on nii pikalt vedanud heategevuslikku inglipuu kampaaniat ja jätkab seda ka sel aastal,“ lausus Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkas.

Lääne-Virumaal ootab kampaania raames jõulukingitust 61 last, neist 21 Rakveres, 21 Tapal ning 19 Tamsalus.

Iga eestimaalane saab hakata ingliks, tehes inglipuul olevale lapsele soovitud kingituse ajavahemikus 23. november – 8. detsember. Kingikampaanias osalemiseks tuleb valida Maxima kaupluses inglipuult lapse nimi, kelle jõuluunistust tahad täita ja osta talle kingitus. Kingituse saab jätta pakkimata kujul kas poe infoletti või kassasse, kust Maxima toimetab selle juba lapseni.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!