Kadrina neiu võitis konkursi Virumaa Noor Muusik

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 30. november 2021
Jaga lugu

Jõhvi Kontserdimajas toimus eile, 29. novembril Virumaa muusika ja kunstide koolide õpilaste vaheline konkurss "Virumaa Noor Muusik 2021" tiitlile. Konkursi žürii koosseisus Pille Lill, Kristina Kriit, Mari-Liis Uibo, Toomas Nestor ja Andreas Lend andsid "Virumaa Noor Muusik 2021" tiitli 15-aastasele Kadrina Kunstide Kooli saksofoniõpilasele Mirtel Moosesele.

Mirtel Mooses ja žürii esimees Pille Lill.
Autor: Peeter Lilleväli

Tunnustuse pälvisid ka tema õpetaja Edvin Lips ning kontsertmeister Leegi Brigitte Kaas. Konkurssi korraldas Muusikute fond PLMF.

"Konkurss oli taaskord kõrgel tasemel ja žüriid üllatasid nii mitmedki noored muusikud," ütles žürii esimees Pille Lill.

Lääne-Virumaalt pääsesid kaheksa finalisti sekka ka Kaisa Lee Vaikmets Rakvere muusikakoolist ja Rainis Lükk Väike-Maarja muusikakoolist.

Konkursil, mis on loodud eesmärgiga tunnustada Virumaa noori muusikatalente ja nende õpetajaid, osalesid Väike-Maarja, Rakvere, Jõhvi, Narva, Narva-Jõesuu ja Viru-Nigula muusikakoolide ning Ahtme, Iisaku, Kadrina ja Kohtla-Järve kunstide koolide õpilased.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!