Mida teha nädalavahetusel?

Autor: Rahel Lepp • 7. jaanuar 2022
Jaga lugu

Uus aasta on rööbastes ja jälle on kätte jõudnud nädalalõpp, mis ootab täitmist. Mida seekord ette võtta?

Palmse mõisa aidahoones esineb laupäeva õhtul Andrus Bonzo Albrecht.
Autor: Erakogu

Tooni annavad uusaastakontserdid, mida leidub mitmel pool ja igale maitsele.

Reede õhtul kell 19 on võimalus osa saada Rakvere Kultuurikeskuse uusaastakontserdist, kus lavale astuvad Maarja-Liis Ilus ja Jakko Maltis (klaveril). Suurepärane duo esitab kontserdil palavalt armastatud ja kõigile tuntud laule, mis on tänaseks juba kullafondi staatuses. Olgu siinkohal nimetatud mõned lood, mida kontserdil nautida saab - “Kuldne põld”, “Keelatud maa”, “Kohtumine”, “Vana vaksal”, “Suudlus läbi jäätunud klaasi” jt.

Laupäeval kell 18 esineb Palmse mõisa aidahoone saalis Andrus Bonzo Albrecht kauninimelise kontserdiga “Unelmais olen prii”. Kes ei riski piletist ilma jääda, saab selle soetada Piletilevist.

Tapa kandi rahvas saab samal ajal – laupäeval kel 18 - osa Tapa linnaorkestri uusaastakontserdist, kus lööb kaasa ka Kose kiriku pasunakoor.

Laupäeval võib sammud seada ka Rakvere teatri poole. Kell 18 linastub teatrikinos legendaarse Hispaania lavastaja Pedro Almodovari film “Paralleelemad”, kell 19 Rakvere teatri väikeses saalis Veiko Õunpuu lavastatud psühholoogiline draama “Tants”. Veel on vabu kohti!

Rakvere kammerorkester annab pühapäeval dirigent Toivo Peäske juhatusel kaks uusaasakontserti – kell 15 Pajusti klubis ja kell 18 Rakvere gümnaasiumi saalis.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!