Rakvere linna päevad lubatakse läbi viia nagu kord ja kohus

Autor: Rahel Lepp • 26. jaanuar 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Rakvere kultuurikeskuse direktor Eve Alte tutvustas täna avalikkusele tänavu juunis toimuvate Rakvere linna päevade kondikava.

Linna päevade üheks suuremaks tõmbenumbriks on ikka olnud laat.
Autor: Andres Pulver

Kui olud lubavad, taastub linna päevade kava üle kahe aasta jälle oma täies hiilguses koos tasuta kontsertidega Vallimäel, Kreisilaadaga ja põnnide paraadiga. Loodetavasti jõuab lõpuks lavale ka kauaoodatud KaRakTer teatri lavastus “Ivo Schenkenberg ja Hannibali rahvas”.

“Peale kahte kidurat aastat, kui linna päevad jäid hoopis ära või toimusid vähendatud mahus, on tänavu ainuüksi mõtete kirjapanek olnud tore,” rõõmustas ürituse peakorraldaja Eve Alte. “Arvestame võimalusega, et epidemioloogiline olukord lõpuks ikkagi ei luba üritust korraldada, kuid tundub, et inimesed on selliste stsenaariumidega juba harjunud,” sõnas Alte, lootes siiski, et juubelipidu saab toimuma. Põhjust tähistamiseks on – 12. juunil möödub Rakverele linnaõiguste andmisest 720 aastat.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!