Väike-Maarja vallavalitsus on viimastel päevadel pannud oksjonikeskkonnas osta.ee müüki kaks korterit, kaks kinnistut, vana tuletõrjeauto ja nõukogudeaegse traktori.

- Seni on Väike-Maarja vallavalitsuse poolt müüki pandust kõige suuremat huvi tuntud greiferkopaga vana traktori T 16M vastu.
- Foto: Väike-Maarja vallavalitsus
Seni on ostjad kõige suuremat huvi tundnud traktori T 16 vastu, mille hind on ühe päevaga kerkinud 500 eurolt 1940 euroni. Sõidukorras traktorile oli veidi vähem kui 24 tunni jooksul tehtud juba üle poolesaja pakkumise.
Tuletõrjeauto International 1210, mis samuti oksjonile pandud, on seevastu avariiline ega käivitu. Ometi sellegi hind kerkinud vähem kui 24 tunniga 200 eurolt 541 euroni.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.