TEADE: Politsei otsib Vinni perekodust lahkunud 15-aastast Stellat

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 12. veebruar 2022
Jaga lugu

Politsei palub kaasabi selgitamaks 15-aastase Stella asukohta. Seni kogutud info põhjal võib neiu elu olla ohus.

Politsei palub kõigil, kes on Stellat näinud või omavad teavet tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Politseile teadaolevalt lahkus Stella 21. jaanuaril Lääne-Virumaal Vinni perekodust, ega ei ole sinna siiani tagasi jõudnud. Tütarlapsega pole õnnestunud kontakti saada, kuid viimastel andmetel viibib Stella Tartus.

Politsei on kogunud kõikvõimalikku infot, kontrollinud asukohti ning suhelnud neiu lähedaste ja tuttavatega. Paraku pole senini õnnestunud Stella asukohta kindlaks teha.

Stella on umbes 165 cm pikk, keskmise kehaehitusega. Neiul on tumedad pikad juuksed. Kadumise hetkel oli tal seljas must jope, heledad dressipüksid, must müts ja tume seljakott. Jalas heledad tossud.

Politsei palub kõigil, kes on Stellat näinud või omavad teavet tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!