Politsei otsib Kunda hooldekodust lahkunud meest

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 12. märts 2022
Jaga lugu

Politsei palub kaasabi selgitamaks Kunda hooldekodust lahkunud 55aastase Kaido asukohta.

Kunda hooldekodust lahkunud Kaido.
Autor: Politsei- ja piirivalveamet

Politseile teadaolevalt lahkus Kaido reedel kella 14 paiku Kundas asuvast hooldekodust ega ole sinna seni naasnud, teatas Ida prefektuur. Mees ei võtnud lahkudes kaasa mobiiltelefoni, raha ega dokumente. Kaidol on probleeme vaimse tervisega ja ta võib liikuda hääletades ka Tallinna suunas.

Politseinikud on kontrollinud hooldekodu ümbrust, vaadanud läbi ümberkaudsed tänavad ja teed, kuid Kaidot ei ole seni leida õnnestunud. Mehe isikukirjeldus on edastatud politseipatrullidele.

Kaido on umbes 180 sentimeetrit pikk ja turskema kehaehitusega. Mehel on seljas tumesinine valgete täppidega jope ja punaka tutiga müts.

SA Kadunud teatel võeti Kunda kesklinnas hääletanud meesterahvas, kes tõenäoliselt võis olla Kaido, kell 14.30 auto peale ja sõidutati ta Loobu bussipeatusesse. Seal jätkas mees hääletamist Tallinna suunas.

Politsei palub kõigil, kes on Kaidot näinud või kel on teavet mehe võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!