Sõiduteel olnud vesi tungis autosalongi

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 22. aprill 2022
Jaga lugu

Eile oli päästjate abi vaja Vinni vallas Mäetaguse külas, kus sulavesi oli sõidutee üle ujutanud ning sinna oli kinni jäänud sõiduauto, mille salongi tungis vesi.

Vinni vallas Mäetaguse külas jäi auto sõiduteel sulavee tõttu hätta.
Autor: Päästeamet

Pinnaltpääste ülikondades päästjad lükkasid auto veest välja kuivale teele. Ohtlikust olukorrast teavitati valda ning päästjad piirasid ala ohutuslintidega.

Vinni vallavanem Rauno Võrno nentis, et Mäekülas pole varem sellist olukorda olnud, kuid kevadised üleujutused on siiski nähtused, mida kevadeti ikka ette tuleb. "Tegemist on Üpri ojaga, mis läheb mingi hetk üle Soolika ojaks ja põhjustab aeg ajalt ka Laada tänava uputamist Rakveres," märkis Võrno.

Paraku pole selle konkreetse tee üleujutamisega midagi ette võtta, vallavanema sõnul on see teelõik välditav ja keegi oma koju lõksu ei jää.

Võrno paneb inimestele südamele, et kui teel on takistus, siis tasub olla tähelepanelik ja vaadata, kas see on ületatav. "Olge liikluses tähelepanelikud," manitses vallavanem.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!