Eesti 200 esinumber Rakveres on politseiuurimise all

Autorid: Andres Pulver, Kristel Härma • 26. aprill 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Viimastel valimistel erakonna Eesti 200 nimekirjas Rakvere linnapeaks saada soovinud poliitiku ja ettevõtja Rainer Miltopi tegude suhtes on algatatud uurimine. Mängu on kistud ka Tallinna linna asutus Kadrioru Park oma tallinlastele teada-tuntud valgusfestivaliga “Valgus kõnnib”.

Eesti 200 Rakvere esinumber Rainer Miltop on uurimise all asjas, mis puudutab Tallinna linna asutuse Kadrioru Park tehinguid seotud isikutega. Selle linnafirma palgal on Miltopi elukaaslane Kristiina Kirsel.
Autor: Erakogu

Tallinna linn tegi Kadrioru Pargiga seoses süüteoteate ning on algatatud uurimine. Uurimine puudutab Kadrioru Pargi töötaja tehtud tehinguid iseendaga seotud isikutega. Kuidas jõudsid Rakvere poliitiku näpud Tallinna linna asutuse rahakoti kallale? Seos Rakvere poliitiku ja Tallinna linna asutuse vahel on poliitiku elukaaslane.

Miltopi elukaaslane Kristiina Kirsel on Kadrioru Pargi loomeosakonna juhataja, kelle korraldada on ka Kadrioru valgusfestival. Samuti on Kirsel juhatuse liige MTÜs Valgus Kõnnib ning loovjuht valgusfestivale korraldanud ettevõttes Dream Solutions.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!