Rakvere teatri sisehooaeg lõpeb homme

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 19. mai 2022
Jaga lugu

Sisehooaja lõpu sündmusel „Puu taga Hood” lehvitatakse lumele, pumbatakse kevadkummid täis ja valmistutakse koos Robin Hoodiga Lammasmäel suvevibu vinnastama. Elagu seiklused, hobused ja sääsed!

Rakvere teatri sisehooaeg lõpeb 20. mail.

Reedel, 20. mail ootab Rakvere Teatri väikses saalis publikut ansambel Puuluup, nuputusvõistlus ja näitlejate valitud vana tuntud tantsumuusika.

Puuluup on hiiu kannelt elektroonikaga ristav kahe omapärase muusiku ansambel, mis kõigub kaasaegsete muusikastiilide ning pärimuse piiril, flirtides lõbusalt maailmamuusika, popi ja undeground’iga.

Ramo Teder ja Marko Veisson ansamblist Puuluup panevad kaasa ümisema ja jala tatsuma ka kõige stoilisemal Eesti mehel. Kes jalga puhata tahab, saab seda teha kohvikualal.

Uksed avatakse kell 19, programm algab kell 20 ning lõppeb südaööl.

Piletid saadaval Piletimaailmas, Rakvere Teatri kassas ja kohvikus ning kohapeal.

Rakvere Teatri hooaeg jätkub suvelavastusega „Robin Hood” Lammasmäe Puhkekeskuses 17. juunist 2. juulini ning rahvusvahelise etenduskunstide festivaliga „Baltoscandal” 6.-9. juulini erinevates mängupaikades Rakveres.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!