Nädalavahetusel ootavad põnevad laatadega üritused Tamsalus, Sõmerul ja Jänedal

Autor: Rahel Lepp • 27. mai 2022
Jaga lugu

Nädalavahetus tõotab tulla veidi vihmane, kuid see ei takista võtmast teed Tamsalu päevadele, Sõmerule maaelufestivalile või Jänedale aia- ja lillepäevadele.

Laadamelu Jänedal.
Autor: Eva Klaas

Tamsalu päevad said alguse juba täna, õhtul on kultuurimajas päevade avakontsert, kus üles astub Teno Kongi trio; kell 22 toimub samas õudukaõhtu. Homme saab käia laadal, kinnitada keha kodukohvikutes, võtta osa töötubadest ja erinevatest võistlustest, õhtul jalga keerutada. Pühapäeval toimub laulu- ja tantsupidu.

Sõmeru maaelufestival saab alguse paraadiga, päeva jooksul on avatud laat ja tutvustatakse põllutehnikat, kitsekasvatust ja muud põnevat.

Jäneda ootab homme-ülehomme rahvast aia- ja lillepäevadele. Huvilised saavad laadal soetada taimi, aga ka muud kraami. Lava on hõivatud kogu ürituse aja. Laupäeva pärastlõunal esineb Erich Krieger ja õhtul Mait Maltis. Pühapäeva hommikul saavad varajased ärkajad minna linnuretkele koos Peep Veedlaga.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!