Võsu jooksuvõistlusel saavad kõik lõpetajad kaela kaunid medalid

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 21. juuni 2022
Jaga lugu

Enam kui 700 jooksat, kes 17. juulil Võsul toimuval Südasuve väljakutse vastu võtavad ja edukalt finišeeruvad, saavad kaela imelised medalid. Neljandat korda toimuva võistluse Juuli medali autor on Rakvere Loovuskeskuse disainer Jule Käen-Torm.

Revin Grupi Võsu Südasuve Challange lõpetaja medal näeb välja ihaldusväärne.

Võsu rannajoonelt alguse saav ja laugel rajal, Võsu-Käsmu vahelisel mereäärsel, kulgev kümne kilomeetri või nelja kilomeetri pikkune südasuve jooks, kepikõnd või jalutusring toovad traditsiooniliselt Põhjaranniku pärliks peetavale Võsule hulganisiti spordisõpru üle terve Eesti.

Tänavu sündmuse kavasse naasnud Cappy lastejooksud võimaldavad osalemist kõikidel pereliikmetel. Olgu siis tervise rõõmuks, eneseületuseks või võistluseks iseenda ja kaaslastega. Iga liikumisürituse oluline osa on ka lõpetaja medal, millega korraldaja pärjab ja tunnustab inimest diivanilt tõusmise ja tervisesse panustamise - tavapärasest erineva soorituse eest.

"Oleme võtnud oma missiooniks inimeste liikuma innustamise ja tervisesse panustamise ning mõistame selgelt, et ka kõhkleja või väga hõivatud inimese rajale toomine nõuab meie kui korraldaja poolt igakülgset panustamist. Kaunis, kaalukas ja eriline medal on kui kirss tordil ning küsitlustest nähtuvalt oluline osa liikuja motivatsioonist", märgib sündmuse peasekretär Laura Ruus.

Eestis pea iga-aastaselt auhinnalisi kohti võitvate medalite autor on taas Rakvere Loovuskeskuse disainer Jule Käen-Torm, kes 2021. aastal võitis kaunima jooksuürituse medali tiitli Neptunas Eesti Ööjooks - Narva talv võistluse medaliga ning pälvis kolmanda koha Neptunas Eesti Ööjooks - Rakvere medali kujundusega. Medalite tootja on osaühing Medalimeister, mille eestvedaja Priit Verlin on ka ise Lääne-Virumaa mees.

Korraldajad ootavad liikumise ja spordi huvilisi osalema nii Võsule 17. juulill kui virtuaaljooksu radadele. Osaleda võib nii joostes, jalutades kui kepikõndides. Soojalt oodatud on ka lapsevankritega osalejad. Lisainfo ja registreerimine: ööjooks.ee

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!