Nädalavahetus tuleb kultuuritihe

Autor: Rahel Lepp • 1. juuli 2022
Jaga lugu

Kes leitsakut ei pelga, saab homme-ülehomme valida õige mitmete kultuuriürituste vahel, mis Lääne-Virumaal aset leiavad.

Hea valik on ka puhkepäeval varjus raamatut lugeda.
Autor: hippopx.com

Täna ja laupäeval, 2. juulil saab näha Rakvere teatri etendust Robin Hood, mis toimub Lammasmäe puhkekeskuses, mõlemal päeval algusega kell 19.

Laupäeval kell 19 etendab komöödiateater Vihula mõisas tüki pealkirjaga „Kui palju maksab mees?“, kus laval Marika Korolev ja Juss Haasma.

Meeste Tantsupidu 4Venda saab hoo sisse laupäeval. Kell 15 toimub peo peaproov-etendus ja kell 19 õhtune etendus. Pärast laupäevast õhtust etendust toimub aga Vallimäel järelpidu, kuhu kõik on koos meestega tantsima kutsutud. Pühapäeval, 3. juulil toimuvad kaks etendust – kell 15 ja kell 19.

Muusikafestival Klassika on Moes saab teoks Moe peenviinavabriku külastuskeskuses. Erinevate ajastute kontserte kõlab kahe päeva jooksul kokku lausa kuus – laupäeval kell 14 kõlab barokkmuusika, kell 16 prantsuse muusika ja kell 18 Viini klassika. Pühapäeval kell 14 toimub kontsert Lastealbum muusikas, kell 16 kontsert kõige pisematele ja kell 18 saab nautida sumedat suveõhtut klassikaga.

Kes paigal istuda ei malda, võib külastada Haljala kodukohvikute päeva, mis toimub laupäeval algusega kell 12.

Eriti kärsitud ja hea tervisega inimesed seadku homme sammud Emumäe vaatetorni juurde, sest seal toimub 18. Emumäe jooks, samuti algusega kell 12.

Kuumapõlgurid võivad aga varjuda kinno. Vastvalminud film rokikuningas Elvisest linastub täna kell 16.10, laupäeval kell 18.15 ja pühapäeval kell 17.50. Leitsakust kurnatud saavad jahedas istuda lausa 2 h ja 40 minutit.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!