Väike-Maarja vallamaja pani uksed kinni

Autor: Andres Pulver • 11. juuli 2022
Jaga lugu

Sel ja järgmisel nädalal pole mõtet Väike-Maarja vallavalitsusse asjatoimetustele minna, sest vallamaja on suletud ja vallavalitsus kollektiivpuhkusel.

Väike-Maarja vallavalitsus läks kaheks nädalaks puhkusele.
Autor: Väike-Maarja vallavalitsus

Kahe nädala kestel vallavalitsuses kodanike vastuvõttu ei toimu. Väga kiire ja erakorralise informatsiooni saamiseks või edastamiseks saab helistada vallavanem Indrek Kesküla mobiiltelefonile 510 7460.

Väike-Maarja vallavalitsus on Lääne-Virumaal ainus, mis täies koosseisus korraga puhkab ja seda on sellisel moel tehtud juba aastaid.

Ülejäänud omavalitsuses käib töö tavapärases suvises rütmis ja ametnikud puhkavad kordamööda. Siiski on näiteks Tapa vallavalitsuse Tamsalu halduskeskus samuti sel ja järgmisel nädalal suletud ning asjaajamisteks tuleb pöörduda Tapal asuvasse vallamajja.

Rakvere vallavalitsuses on aga juuli keskpaigast kuni 21. augustini suvine töökorraldus, mis tähendab, et tööpäev algab ja ka lõpeb varem. Vallamaja uksed on ametiasjus avatud tööpäevadel kella 7.30-15.30.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!