• 27.07.22, 14:09

TV 3 telesaade Kurvist kurvini jõuab Kadrinasse

Juuni keskpaigas -- sellal kui Kadrinas avati pink filmimehele Arvo Kruusemendile -- sattusid Kadrinasse läbisõidule ka Jaagub Kreem ja Arlet Palmiste oma mootorratastega. Mida mehed Kadrinas nägid ja tegid, seda saab TV 3 vahendusel vaadata reede õhtul kell 21 saates Kurvist kurvini.
Lisaks sellele, et motomehed trehvasid Kadrina valla kõige tähsamat filmimeest Arvo Kruusementi, nägid nad Kadrinas veel mõndagi. Näiteks käisid nad Rein Sikuga Kadrina Saunas.
  • Lisaks sellele, et motomehed trehvasid Kadrina valla kõige tähsamat filmimeest Arvo Kruusementi, nägid nad Kadrinas veel mõndagi. Näiteks käisid nad Rein Sikuga Kadrina Saunas.
  • Foto: Kevin Volter
Lisaks sellele, et motomehed trehvasid Kadrina valla kõige tähsamat filmimeest Arvo Kruusementi talle pühendatud pingi avamistseremoonial, nägid nad Kadrinas veel mõndagi. Näiteks käisid nad Rein Sikuga Kadrina saunas.
Vaata reklaamklippi SIIT

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.05.25, 15:24
Rakvere Elustiilipäev kutsub inimesi puhkamist väärtustama
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele