Ansambel Meie Mees tekitab segadust

Autor: Andres Pulver • 29. juuli 2022
Jaga lugu

Augusti keskel on ansambel Meie Mees neljast kontserdist koosneval minituuril, mis saab alguse Kadrinast. Tuuriga tähistatakse bändi 25. sünnipäeva.

Ansambel Meie Mees teatas üllatuslikult, et sünnipäevatuuri kontserdid on publikule tasuta.
Autor: Meie Mees

Kontserdid kuulutati välja juba enne jaanipäeva ning nii mõnigi on juba piletigi soetanud. Üleeile teatas aga ansambel, et kõik tuuri kontserdid on tasuta ning sissepääsuks piletit ei küsita.

Ansambli teatel on Piletilevi vahendusel toetada ansambli pensionifondi ühe, kolme, viie, kümne, 15 või 20 euroga. Juba pileti ostnud saavad selle soovi korral tagastada, võttes ühendust aadressil [email protected]. Aga võib ka piletiraha ansambli pensionifondi jätta.

11. augustil Kadrinast alguse saaval tuuril, mil nimeks "25 aastat pidu", löövad lisaks sünnipäevalapsele kaasa Shanon, Merlyn Uusküla ja Henrik Normann.

Kultussüldibändiks tituleeritud Meie Mees on mitu korda laiali läinud, kuid seejärel taas kokku tulnud, et uusi kontserte anda.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!