Keskerakonna ridades eelmisel sügisel Rakvere linnavolikokku kandideerinud ning ka valituks osutunud Magnus Lehesoo otsustas, et ei osale ka järgneva aasta jooksul volikogu töös.

- Rakvere linnavolikogu liige Magnus Lehesoo soovis oma volituste peatamist jaanuaris, siis aprillis ning esitas suvel veel ühe taotluse.
- Foto: Vladislav Musakko/Scanpix/Virumaa Teataja
Lehesoo taotles Rakvere linna valimiskomisjonilt enda linnavolikogu liikme volituste peatamist kolmeks kuuks jaanuaris, siis samuti kolmeks kuuks aprillis. Mõlemal korral valimiskomisjon taotluse rahuldas ja Lehesoo asendusliikmeks määrati Jaak Vettik keskerakonnast.
Eelmisel nädalal esitas Lehesoo järjekordse avalduse ning soovis nüüd volikogu liikme volituste peatamist üheks aastaks. Täna Rakvere linna valimiskomisjon selle taotluse ka rahuldas ning Lehesoo asendusliikmena jätkab tööd volikogus Vettik.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Rakvere linnavolikogus erakonda Eesti 200 esindav Rainer Miltop esitas Rakvere linna valimiskomisjonile avalduse oma linnavolikogu liikme volituste peatamiseks kolmeks kuuks.
Keskerakond on tõsises rahahädas
Augustis toimuvad tõsises rahahädas oleva keskerakonna esimehe valimised. Erakonna Lääne-Virumaa piirkond otsustas esitada erakonna kongressile esimehe kandidaadiks Jüri Ratase.
Homse Rakvere linnavolikogu istungi eel toimus ajutine vangerdus Rakvere linnavolikogus keskerakonda esindavate liikmete osas.
Ainsa kandidaadina seati volikogu esimehe kohale üles Mihkel Juhkami Isamaast, kelle poolt andis oma hääle 14 volikogu liiget. Vastu oli viis volikogu liiget.
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.