Rakvere linn otsib jõulukuuske

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 18. oktoober 2022
Jaga lugu

Rakvere linn ootab läänevirulaste abi keskväljakule püstitatava jõulupuu leidmiseks. Kuusk peaks olema vähemalt 14 meetrit kõrge, sirge tüvega, kahar ja sümmeetrilise võraga.

Linnavalitsuse keskkonnaspetsialisti Kerli Kõue sõnul on pakkumised oodatud kogu Lääne-Virumaalt. Ühtlasi on oluline, et kuuse juurde saaks sõita kraana ja veoautoga ning puu langetada hooneid ja õhuliine kahjustamata.

„Oleks väga tore, kui Rakvere keskväljakut hakkaks sel jõuluajal kaunistama kuusk, mis on oma praeguses kasvukohas (nt mõne lagendiku serval, maantee ääres, kodumaja hoovil) ohuks ümberkaudsele hoonestusele või liiklusohutusele ja vajab seetõttu nagunii eemaldamist,” lisas Kõue. Jõulukuusk tuuakse linna keskväljakule esimeseks advendiks.

Linnavalitsus ootab kuuskede pakkumisi koos puu asukoha ja fotoga kuni 10. novembrini e-postil [email protected], lisainfo tel 322 5825, 5650 9134.

Kõik laekunud pakkumised vaadatakse üle, sobiva kuuse langetamise ja transpordi Rakverre korraldab linnavalitsus.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!