Vinni valla raamatukogud peavad sünnipäevi

Autor: Andres Pulver • 22. oktoober 2022
Jaga lugu
Neljapäeval tunnustati Roelas Vinni valla parimaid lapsi-lugejaid.
Autor: Tea Järvis

20.-30. oktoobrini toimuvad raamatukogupäevad, aga koguni kaks Vinni valla raamatukogu tähistab oktoobris ka juubelit. Tähistaks kolmaski, kuid seda enam pole.

15. kuni 25. oktoobrini toimub raamatukogude külastusmäng „Külasta Vinni valla raamatukogusid ja saa kokku tore puslepilt“. Mäng on imelihtne, kus tuleb külastada valla kaheksat raamatukogu ning igast küsida omale pusletükk.

Kaheksa pusletüki kokku saajad osalevad lõpuloosimises 1. novembril Pajustis vallamaja juures toimuval üritusel. Lohutusauhinnad on ka neile, kellel jääb paar pusletükki puudu. Tudu raamatukogu saab selles ajavahemikus külastada vaid 24. ja 25. oktoobril.

Oktoobris on juubel lausa kahel Vinni valla raamatukogul: Ulvi – ja Laekvere raamatukogul. Ulvi raamatukogu tähistas oma 75. aastapäeva 14. oktoobril ning külaliseks oli Henrik Normann. Laekvere raamatukogu aga tähistab oma sajandat sünnipäeva 26. oktoobril. Laekverel on selleks päevaks ka üllatus varuks.

Samal päeval Laekverega möödub sada aastat ka Kadila raamatukogu avamisest, kuid see raamatukogu on nüüdseks paraku suletud.

Neljapäeval tunnustati raamatukogupäevade raames aga Vinni valla parimaid lapsi-lugejaid.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!