Esita kandidaat sotsiaalvaldkonna tunnustusele

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 26. jaanuar 2023
Jaga lugu
Eelmisel korral pälvisid maakonna sotsiaalvaldkonna tunnustuse Rakvere vallavalitsus, Mirje Reinumäe ja Karis Mugamäe. Seekord on kandidaatide esitamiseni aega 15. veebruarini.
Autor: Kaie Kranich

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) ja Tallinna tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituut kuulutavad välja konkursi Lääne-Viru maakonna 2022. aasta sotsiaalvaldkonda panustajate leidmiseks.

Konkursi eesmärgiks on tunnustada maakonna sotsiaalvaldkonna töötajaid ja organisatsioone, kes on oma tegevusega kaasa aidanud ja panustanud abivajajate heaolu parendamisele.

Konkursil antakse välja kolm maakonna sotsiaalvaldkonna auhinda: aasta töötaja, aasta toetaja ja aasta tegu.

Aasta sotsiaalvaldkonna töötaja tunnustuse eesmärgiks on väärtustada maakonna sotsiaalvaldkonnas tegutsevat isikut, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on panustanud valdkonna arendamisse ja on aasta jooksul silma paistnud erilise tulemuslikkusega.

Aasta sotsiaalvaldkonna toetaja tunnustuse eesmärgiks on märgata ja tunnustada organisatsiooni või inimest, kes oma materiaalse panusega või vabatahtliku tööga on kaasa aidanud maakonna sotsiaalvaldkonna edendamisele.

Aasta sotsiaalvaldkonna tegu tunnustuse eesmärgiks on märgata isiku, meeskonna või organisatsiooni ettevõtmist või tegevust, mis on oluliselt kaasa aidanud maakonna või omavalitsuse elanike sotsiaalse elukeskkonna rikastamisele ning täiustamisele.

Kandidaate saab esitada kuni 15. veebruari kella 12.00ni siin.

Eelmisel aastal valiti aasta sotsiaalvaldkonna töötajaks Mirje Reinumäe, aasta sotsiaalvaldkonna toetajaks Karis Mugamäe ja aasta sotsiaalvaldkonna teoks Rakvere vallavalitsus.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!