Lääne-Virumaa Uudiste lugejamängu 1. küsimus

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 26. veebruar 2023
Jaga lugu
Kes on see kohalik poliitik, kelle lemmikartistideks on Pink, Rita Ray ja Maneskin?

Tule osale meie lugejamängus “Kas tunned kohalikku poliitikut?”.

Kirjeldame iga päev ühte riigikogu valimistel Lääne-Virumaal kandideerivat poliitikut. Teie ülesanne on arvata ära, kellest on jutt.

Kõigi osalejate vahel loosime kolm auhinda, milledeks on 2x2 piletit Rakvere teatrisse ja üks osaleja saab valida endale ühe raamatu Äripäeva kirjastatud raamatute seast. Teatri mängukava saab vaadata SIIT ja raamatute valikut SIIT.

Poliitikute tutvustused on koostatud neile esitatud küsimuste vastuste põhjal.

Lugejamängu 1. küsimus:

Kodus on selle riigikogusse kandideeriva poliitiku lemmikese voodi, sest talle meeldib väga magada. Suvisel ajal on tema kodus asuvaks meelispaigaks terrass ja talvel saun. Tema lemmikartistideks on Pink, Rita Ray ja Maneskin ning loetud raamatutest peab ta oluliseks George Orwelli „Loomade farmi“. Ta mängib aktiivselt tennist ja talle meeldib reisida ning naudib seda, kui tal õnnestub need kaks hobi ühendada. Seetõttu on ka tema koduses fotoalbumis palju fotosid tenniseturniiridelt ja reisidelt. Kuna talle meeldivad kassid, siis leiab tema fotoalbumist ka foto Bengali kassist nimega Coco.

Kass Coco.
Autor: Erakogu

Kui tead, kellest on jutt, siis saada tema nimi aadressile [email protected] ja osale auhindade loosimisel. Vastuseid ootame kuni järgmise küsimuse avaldamiseni.

Osale ka meie korraldatud ennustusvõistlusel. Täpsem info artiklis "Ennusta valimistulemusi ja võida auhindu!".

Lääne-Virumaal kandideerijate nimekirjaga saab tutvuda SIIN.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!