5.-6. augustil asendatakse raudtee remonttööde tõttu Aegviidu–Tapa peatuste vahel reisirongid asendusbussidega.
“Kõik reisid Tallinna–Narva ja Tallinna–Tartu vahel toimuvad, kuid Tapa–Aegviidu jaamade vahel teenindatakse reisijaid asendusbussidega,” ütles Elroni kommunikatsioonijuht Kristo Mäe pressiteate vahendusel.
Remonttööde tõttu suletakse 4.08–07.08 ka Jäneda raudteeülesõit. Jäneda raudteeülesõidu täissulgemine algab reedel, 4. augustil kell 10 ja kestab kuni esmaspäevani, 7. augustini kell 16.
Tasub teada
Asendusbussidega ei ole võimalik transportida jalgrattaid.
Ratastooliga reisijatel palub Elron enne reisimist Elronile oma reisisoovist teada anda e-posti aadressil abi@elron.ee, et saaks võimalusel korraldada madalapõhjalise bussi.
Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga leiab Elroni kodulehelt www.elron.ee
Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.