Seni parteitu olnud Rakvere abilinnapea Laur Kaljuvee otsustas liituda erakonnaga Isamaa. Erakonna juhatus on Kaljuvee liitumisavalduse heaks kiitnud.

- Laur Kaljuvee liitus Isamaaga.
- Foto: Erakogu
„Minu teekond poliitikas algas paar aastat tagasi ning selle aja jooksul saadud vahetu kogemus kohalikus omavalitsuses töötamisest ja valdkonna juhtimisest on olnud väljakutseterohke, kuid samas ka äärmiselt huvitav. Astun Isamaa erakonda, sest usun, et ühiselt tegutsedes on võimalik saavutada paremaid tulemusi ja suuremaid eesmärke,“ kommenteeris Kaljuvee oma tegutsemismotiive.
„Minu jaoks on tegemist täiesti loogilise sammuga. See on küsimus ühisest vastutusest. Positiivne on see, kui inimene sellele äratundmisele jõuab ja on valmis panustama nii headel kui keerulisematel aegadel,“ ütles Isamaa Lääne-Viru piirkonna juhatuse esimees Marko Pomerants.
Isamaa erakonnal on Rakvere volikogus 12-liikmeline saadikurühm ja linnavalitsuses viieliikmeline esindatus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Isamaa erakonna Lääne-Virumaa piirkonna juhatus ja Rakvere osakond uuendasid seniste juhtide mandaati. Piirkonna juhatuse esimeheks on ka järgmisel kahel aastal Marko Pomerants ning Rakvere osakonda juhib jätkuvalt Ain Suurkaev.
Isamaa esindaja Aarne Laas: minu käsi siis teda toetama ei tõuse
Isamaa kinnitas täna saadetud pressiteates eile Lääne-Virumaa Uudistes avaldatud infot, et Vinni vallavanema ametist taandunud Rauno Võrno liitus Isamaaga.
Keskerakonnast lahkus ka kolm volikogu liiget.
Rakvere linnapea Triin Vareku ja volikogu liikmete Erika Baueri, Jaak Vettiku ning Liidia Bobkova väljaastumine keskerakonnast ja linnapea soov jätkata oma poliitilist teekonda Isamaa erakonna ridades lõi vajaduse uuendada koostöökokkuleppeid, mille käigus allkirjastati ühise tegutsemise lepe.
Arengud, mis pärast kongressi keskerakonnas toimuvad, ei jätnud teist valikut, ütles keskerakonnast lahkunud ja Isamaaga liituv Rakvere spordikooli direktor Jaak Vettik.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.