Eesti tulevane president selgub poliitikute tahtel kahjuks kiires lõppmängus nagu äsjasel jalgpalli EMil, kirjutab Äripäeva arvamustoimetuse juht Neeme Korv.

- Presidendi kantselei ametihoone Kadriorus. Foto: Andres Haabu
Kuigi jalgpallisõbrana mulle äsjane Euroopa suurturniir tervikuna täitsa meeldis, siis veel enam meeldinuks, kui võitja ühes poolfinaalis ja finaalis oleks selgunud mängus eraldatud normaal- või lisaajal. 11 meetri karistuslöögid on igati reeglipärased ja neil on kahtlemata oma pingeline võlu ning võitjate üle teadagi kohut ei mõisteta, aga jalgpalli eesmärk on lüüa väravaid ja parima selgumine mänguajal on igapidi loomulikum.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kuula ka podcasti haridusest ja tööturust
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.