Transpordiameti juht: küll me Grossiga kokkuleppele saame

Autor: Kaido Padar • 9. veebruar 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Transpordiamet üritab alati leida koostöös arendajatega lahendusi, mis ei teeks ettevõtjatele liiga, kuid kus inimeste elud liikluses oleksid kaitstud. Selline läbirääkimiste protsess on käimas ka OG Elektra Aluverre kavandatud arenduse osas, kirjutab transpordiameti peadirektor Kaido Padar.

Transpordiameti peadirektor Kaido Padar usub, et Oleg Grossiga jõutakse kokkuleppele nii, et riik on vastavalt seadustele ja määrustele käitunud, ja arendaja on ka lõpuks õnnelik.
Autor: Erakogu

Transpordiamet soovib samamoodi kui kohalik omavalitsus, et piirkond areneb ning ettevõtlus õitseb. Kuid me keegi ei taha, et põhjalikult läbi mõtlemata liiklusskeemi tõttu inimesed auto alla jäävad või toimuvad rasked liiklusõnnetused. Seetõttu otsimegi koostöös arendajaga ühiseid lahendusi, mis arvestaksid nii ettevõtja huve kui tagaksid keskuse külastajate turvalisuse.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!