Koolipäeva hilisem algus parandab laste tervist ja õpitulemusi

Autor: Laur Kaljuvee • 24. mai 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Rakvere hariduselus on käesoleval aastal toimumas palju muutusi – kaks senist gümnaasiumi jätkavad põhikoolidena ning gümnaasiumihariduse korraldamise võtab Rakvere linnalt üle riik, kes hetkel valmiva riigigümnaasiumi ehituse tellijana kaasaegset koolikeskkonda loob, kirjutab Rakvere abilinnapea Laur Kaljuvee

Rakvere abilinnapea Laur Kaljuvee
Autor: Kristel Mänd

Suur ja oluline muudatus on ka uus töö- ja tehnoloogiakeskuse maja, mille ruumides hakkavad õppima kõigi linna munitsipaalkoolide – Vabaduse kooli, Reaalkooli ja Rakvere põhikooli lapsed. Kaasaegsetes ruumides on õpilastel võimalus saada igapäevaelus vajalikud teadmised ja praktilised oskused disainist, toiduvalmistamisest, tööriistade kasutamisest kuni erinevate materjalide töötlemiseni. Ühes majas kolme kooli lastele tunniplaani planeerimiseks on vajadus ühildada koolitundide algusajad. See on täna erinev, varieerudes kella 8st kuni 8:50ni.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!