Triin Varek: Tulevik sünnib koostöös

Autor: Triin Varek • 24. veebruar 2023
Ainult tellijale
Jaga lugu
Rakvere linnapea Triin Varek
Autor: Kalev Lilleorg

Rakvere saab olla ainult nii hea kui head me ise oleme. Eesti saab olla nii õnnelik, kui õnnelikud me ise oleme. Rahu saab olla seal, kus me seda loome, hoiame ja kaitseme, ütles Rakvere linnapea Triin Varek eelmisel laupäeval riigigümnaasiumis toimunud linnapea ja volikogu esimehe vastuvõtul peetud aastapäevakõnes.

Suur rõõm on tervitada teid Eesti Vabariigi saja viienda aastapäeva puhul täna just siin, vastvalminud Rakvere riigigümnaasiumi hoones, mis on Rakvere jaoks üsna tähenduslik, võiks öelda, et sümbolina mitmetähenduslik – üks etapp ajaloos on lõppenud, linnaruumi rikastab uus, kaunis ehitis, aga sellest veelgi tähtsam on sisu – nii nagu usun, on ka meie linna puhul. Linn üksi ei ole midagi. Rakverest teevad Rakvere meie inimesed - teie, meie sõbrad, koostööpartnerid nii avalikus kui erasektoris, ettevõtjad, linlased, kogukonnad, ühendused. Kõigile teile kuulub tänu linna elu edendamise, edasiviivate otsuste ja võimaluste loomise eest. Aitäh!

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!