14 kuud pärast venelaste sissetungi vabasse Ukrainasse, kaitseme meie oma vabariigis kommuniste ja küüditajaid, kirjutab Rakvere linnavolikogu liige Aarne Mäe.
- Aarne Mäe sõnul näitab Juhan Smuuli bareljeefi ümber toimuv, et Eestis ollakse muutumas üha leplikumaks kõige selle suhtes, mis puudutab Venemaad, okupatsiooni, küüditamisi ja sõjakate idanaabrite agressiooni üldisemalt. Foto: Erakogu
Vastumeelne on tajuda, kui leplikuks ollakse muutumas kõige selle suhtes, mis puudutab Venemaad, okupatsiooni, küüditamisi ja sõjakate idanaabrite agressiooni üldisemalt. Sellele viitab ilmekalt Juhan Smuuli bareljeefi ümber toimuv.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Võidupüha ja jaanipäeva tähistamine on Sõmerul elava Ruuben Lamburi jaoks kiire aeg. Tuli leida võimalus, kuidas jõuda nii maakaitsepäevale Väike-Maarjas kui ka istuda lähedastega väikese jaanitule äärde. Õnneks on neid, kellega koos olla ja rääkida, sest jutte ja tarkust mida teistega jagada, on Ruuben Lamburil palju.
Siis aga algas sõda ja kogu integratsiooniunelm kukkus Eestis kolinal kokku nagu pommitatud paneelmajad Donetskis, kirjutab Lääne-Virumaal EKRE nimekirjas riigikogusse kandideeriv Aarne Mäe.
Oma arvamuse sellest, kas ja mis rolli ja kui kaua veel kannab endas paberleht, avaldas Virumaa Teataja endine peatoimetaja Aarne Mäe.
Me oleme Ukrainas puhkenud sõjaga harjumas. Nõnda nagu me harjume viletsusega, vaesusega, külmaga, näljaga… Sest me ei saa seda kõike muuta, kirjutab Rakvere linnavolikogu EKRE fraktsiooni liige Aarne Mäe.
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.