Regionaal- ja põllumajandusminister Piret Hartman sõnas, et praegu valmistavad nad ette põhjalikke analüüse toidu käibemaksu kohta ja tulevad sellega uuel aastal avalikkuse ette.
Foto: Liis Treimann
Regionaal- ja põllumajandusminister Piret Hartman vihjas võimalusele, et toidu käibemaks võiks muutuda. “Maksud on rahandusministeeriumi vastutusvaldkond, aga põllumajandus, toidu tootmine ja selle jätkusuutlikkus on meie teema,” ütles ta ja lisas, et käibemaksu alandamist ning rahvusvahelist kogemust on arutatud ka poekettidega.
Euroopa peab valmis olema selleks, et USA järgmine president Donald Trump lõpetab Ukraina toetamise ja teeb Ukrainale kahjulikke kokkuleppeid Vladimir Putiniga, rääkis saates “Kuum tool” Tallinna Ülikooli rahvusvaheliste suhete dotsent, ameeriklane Matthew Crandall.
Eestis on vähe insenere, sest valdkond ei paista piisavalt seksikas. Isegi kui töötasu ulatub 3000 euroni kuus, siis ainult sellest ei piisa, märkisid insenerifirmade juhid ja aasta noore ettevõtja nominendid Sander Mitendorf ja Silver Pütsep.
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.