Lääne-Virumaa Uudised toimetus

Aadress

Laada 27, Rakvere, 44310 (III korrus)[email protected]

Aivar Hundimägi

Peatoimetaja+372 509 6470[email protected]

Andres Pulver

Ajakirjanik+372 504 2186 [email protected]

Aus ja kartmatu kohalik ajakirjandus sinu heaks!

Lääne-Virumaal toimub palju põnevat, mis muudab selle piirkonna atraktiivseks kodukohaks. Lääne-Virumaa Uudised on uuendusmeelne uudisveeb, mis toob kohalikku ellu särtsu ja aitab kutsuda esile positiivseid muutusi.

Vahendame kogukonnale olulist, kasulikku ja inspireerivat infot kiiresti, ausalt ja kartmatult. Peame oluliseks info vaba levikut, arvamuste paljusust, probleemide kartmatut esiletoomist. Need märksõnad on eduka ja hästi toimiva ühiskonna eelduseks.

Lääne-Virumaa Uudised keskendub kohalikele teemadele ja inimestele. Teemade valikul peame oluliseks mitmekesisust ehk kirjutame kõigest sellest, mis Lääne-Virumaa inimesi kõnetab. Peame oluliseks, et Lääne-Virumaa inimestel oleks võimalik sõltumata ajast ja kohast saada operatiivselt kvaliteetseid uudiseid. Aitame Lääne-Virumaa ärksatel inimestel muuta enda elu paremaks, sisukamaks ja huvitavamaks.

Kasutame Äripäeva ja Äripäeva omanikfirma Rootsi Bonnieri meediakontserni pikaajajalist ja edukat kogemust. Bonnier on enam kui 200 aasta pikkuse ajalooga Skandinaavia suur meediakontsern. Arvukate meediafirmade omanikuks oleva Bonnieri perekonna kõige olulisem põhimõte on ajakirjanduse sõltumatus.