Täna öösel mõõtis politseipatrull Kadrina vallas sõitnud BMW kiiruseks 226 km/h. Kohus mõistis mehele raske liiklusrikkumise eest 30 päeva aresti ning võttis talt pooleks aastaks juhtimisõiguse.

- Kiiruse mõõtmise demonstratsioon.
- Foto: Andres Haabu
Politseipatrull tegi parasjagu Tallinna-Narva maanteel liiklusjärelevalvet, kui märkas suurel kiirusel lähenevat BMWd. Teelõigul, kus suurim lubatud sõidukiirus on 110 km/h, mõõdeti BMW kiiruseks 226 km/h. Seega ületas autojuht lubatud piirkiirust mitte vähem kui 116 km/h.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.