Lääne-Virumaal on seitse ametlikku supluskohta: Võsu rand, Karepa laagri rand, Kunda supluskoht, Kalijärv, Pariisi puhkelaagri veehoidla, Porkuni järv ja Järaniku järv.
- Virumaa ametlikud supluskohad
Terviseameti sõnul on supluskoht “veekogu või selle osa, mida kasutatakse suplemiseks ja sellega piirnevat maismaa osa, mis on tähistatud üldsusele arusaadavalt.”
Järaniku Järvel, mis asub Äntu järvede puhkealal, on olemas ligipääs ratastooliga, kui ka tasuta parkimisvõimalus. Samuti kuivkäimla, puhkeala/piknikuplats, matkarajad ja telkimisalad.
Porkuni järvel on samuti ligipääs ratastooliga, tasuta parkimine, riietuskabiinid, WC, puhkeala/piknikuplats, telkimisala. Lisateenustena pakutakse kohapeal toitlustust ja veesõiduki renti.
Pariisi puhkealal on lemmikloomad lubatud, samuti on olemas Wifi, tasuta parkimine, WC ja telkimisala ning välilavad/paviljonid ja lõkkeplats koos grilliga.
Võsu supelrannas on tagatud ligipääs ratastooliga, rannavalve hooajal, tegevused lastele, tasuta parkimine, riitetuskabiinid, WC ja puhkeala koos piknikuplatsiga.
Kalijärvel ja Karepa rannas on tasuta parkimine. Karepal on ka WC, kuid ei ole riietuskabiine.
Kunda supelranda pääseb ratastooliga, seal on tegevused lastele, infotahvlid, tasuta parkimine, riietuskabiinid, WC, puhkeala koos piknikuplatsiga, lubatud mootoriga veesõidukid.
Milline on sinu arvates Virumaa parim supluskoht ja miks? Kirjuta meile
[email protected]
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.