Kuhu minna nädalavahetusel?

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 9. juuli 2021
Jaga lugu

Saabuv nädalavahetus on üritustest kirju. Korraldatakse mitmeid kontserte ja laatasid, kus saab nii näha, kuulda kui ka ise kätt külge panna.

Sõbralaat Kundas.
Autor: Erakogu

Veneveres esineb Elina Nechayeva

Vinni valla piiril asub üks ilus pisike küla nimega Venevere, kust voolab läbi Avijõgi ja millest on paisutatud väga kena paisjärv. Täna õhtul kell 20 on paisjärve kaldal võimalik vaadata ja kuulata Elina Nechayevat koos Vapra Kvartetiga, kus musitseerivad Katariina Maria Kits, Auli Lonks, Ann Meeta Teppo, Andreas Lend. Pilteteid saab piletilevist.

Autor: Kuvatõmmis

Sõbralaat Kundas

Kunda rannas peetakse homme käsitöö- ja rannakultuurifestival Sõbralaat, millega tähistatakse sümboolselt ajaloolist sõbrakaubandust virulaste ja soomlaste vahel. Laat avatakse hommikul kell 10, kuid lisaks sellele pakutakse mitmesuguseid tegevusi terveks päevaks. Näiteks esitlevad oma tehnikat piirivalvurid, merepääste, päästeamet ja mitmed muud asutused. Toimuvad sõbralikud spordiüritused ja esinevad taidlusrühmad. Peoplatsil peetakse maha ka räimeküpsetamise konkurss. Õhtu kulmineerum simmaniga. Täpsem info on leitav facebookis.

Räime küpsetamine Kunda Sõbralaadal.
Autor: Kunda Sõbralaat

Kontserdid Võsul

Võsu täitub sel nädalavahetusel mitmete kontserditega. Täna ja homme toimuvad Võsu Muusikapäevad, kus teiste seas esinevad Gerli Padar, Marten Kuningas ja Robert Linna.

Ukuleles peetakse sel nädalavahetusel Funkfestivali eelpidu, mille raames astuvad üles muusikud Tarvo Valm ja Ivo Orav. Ühtlasi näidatakse lastelavastusi. Täpsem info on leitav sotsiaalmeedias.

Autor: Kuvatõmmis

Orelikontsert Kadrina kirikus

Kadrina kirikus saab homme kuulata viiuli- ja orelikontserdit "Inglisammul orelis", mis on pühendatud Argentina tuntud tangohelilooja Astor Piazzolla 100. sünniaastapäevale. Musitseerivad oreliinterpreet Ines Maidre ja viiuldaja Ingmar Simson-Valtin. Kontser algab kell 19.

Autor: Kuvatõmmis

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!