Mis toimub nädalavahetusel?

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 16. juuli 2021
Jaga lugu

Nädalavahetusel korraldatakse taaskord mitmeid kontserte ja kogupereüritusi, kus leiavad tegemusi nii suuremad kui ka väiksemad. Tõsised väljakutsed ootavad ka sportlikke inimesi.

Autor: Kuvatõmmis

Mari Jürjensi kontsert Neeruti mõisas

Neeruti mõis Buxhöwden võõrustab täna õhtul Mari Jürjensi kontserti. Kui muusikaline programm algab õhtul kell 19, siis mõisa väravad avatakse külalistele paar tundi varem. Lisaks muusikale saab kohapeal nautida ka Buxhöwden pagarite kohviku tänaseks õhtuks valminud erimenüüd. Lisainfo on leitav sotsiaalmeediast, piletid on müügil piletilevis.

Autor: Kuvatõmmis

Sport ja kontserdid Võsul

Võsu täitub eeloleval nädalavahetusel taas paljude sündmustega. Homme esineb sadamas ansambel Smilers. Laupäeval ja pühapäeval peetavatel Võsu kuurordi päevadel pakutakse ajalooloenguid ning retki loodusesse. Kuurordi päevad kulmineeruvad pühapäeva õhtul päikeseloojangukontserdiga, kus kõlavad latiinorütmid ning toimub Võsu Kauni Kodu ja Võsu Tegija auhinnatseremoonia.

Spordilembelised inimesed saavad oma võimeid proovile panna laupäeval kell 10 Käsmult Võsule startival avavee ujumisvõistlusel. Pühapäeval peetakse Võsu Südasuve Challenge, kus starditakse 4,4- ja 10 kilomeetri pikkusele jooksurajale. Kõikide ürituste kohta leiab lisainfot sotsiaalmeediast.

Autor: Kuvatõmmis

Palmse mõisa rahvakultuuri pidu

Aaretejahi huvilised võiks laupäeval minna Palmse mõisa, sest seal toimuval rahvakultuuri peol korraldatakse mõisa pargis aaretejaht. Ja seda mitte ainult ühe mänguna, vaid aaretejahid algavad suisa kolmel kellaajal: kell 11, 12 ja 13. Ühtlasi avatakse ka viburada ning mängitakse mitmesuguseid elamusmänge.

Autor: Kuvatõmmis

Šoti jõumängud Rakvere linnuses

Pühapäeval kell 12 läheb Rakvere linnuses Šoti jõumängudeks. Kohale tulevad jõumehed üle Eesti ning võisteldakse heinapaki heitmises, kahurikuulide kandmises, mõõga hoidmises, palgi surumises ja kõrgusviskes. Üritusele pääseb sisse muuseumipiletiga.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!