• 02.08.21, 07:34

Matis Mäeker: treener Mati Merirannata ei oleks ma see, kes olen

Olin liiga lühike, põhjendas suve alguses rahapesu andmebürood juhtima asunud Matis Mäeker, miks, erinevalt lapsepõlvesõbrast Martti Juhkamist, ei saanud temast tipptasemel võrkpallurit. Tollasele treenerile Mati Merirannale jagub Mäekeril rohkelt kiidusõnu.
Rahapesu andmebüroo uus juht Matis Mäeker on käinud koolis Rakveres.
  • Rahapesu andmebüroo uus juht Matis Mäeker on käinud koolis Rakveres. Foto: Finantsinspektsioon
„Toonase treeneri Mati Merirannaga oli suurepärane koostöö, ma tänan teda kõige selle eest, mis ta on minu jaoks teinud. Pean teda üheks oma mentoriks, üheks oma õpetajaks. Ilma temata ma ei oleks see, kes ma täna olen,“ lausus Mäeker.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 10:55
Kuidas poliitikud ja keskpankurid on viinud meid kuristiku äärele
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele