Pidupäevakontserdil esinevad Lääne-Viru artistid

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 16. august 2021
Jaga lugu

20. augustil algab Toompeal Eesti taasiseseisvumise aastapäeva tähistamine piduliku lipuheiskamisega ning lõppeb pidupäevakontserdiga "Naise vaim ja vägi" Kuberneri aias.

Toompea.
Autor: Indrek Susi

Eesti naised on olnud need, kes on hoidnud kodu, kodumaad, rahvast ja rahvuslust, nii riigile rasketel kui ka helgetel aegadel.

Pidupäevakontserdiga teevad 30 eesti naisartisti ja Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor kummarduse vabale Eestile.

Lavale astuvad Lääne-Virumaa muusikud Anett, Elina Born ja Kadri Voorand. Esinevad ka Mari Jürjens, Naised Köögis, Anne Veski, Liisi Koikson, Liis Lemsalu, Anna Kaneelina, Birgit Sarrap, Tanja Mihhailova-Saar, Dagmar Oja ja Kaire Vilgats, Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid, Evelin Võigemast, Rita Ray, Lenna, Swinging Sisters, Laura Prits, Getter Jaani, Elerin, Inga ning Rahel.

Lauljaid saadab saatebänd koosseisus Kaspar Kalluste, Marek Talts, Joel Remmel, Hele-Riin Pidupäevakontserdi produtsendiks on Danel Pandre ning muusikajuhiks Marti Tärn.

Kontserti juhatab Üllar Saaremäe.

Kontserdile saab kaasa elada ETV, ETV+ ja Vikerraadio vahendusel.

Pidupäevakontsert "Naise vaim ja vägi" algab kell 15 Toompeal Kuberneri aias.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!