Eipri külas saab näha tuleetendust

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 25. august 2021
Jaga lugu

Eipri küla kutsub kokkutulekule ja kauaoodatud tänavavalgustuse pidulikule avamisele laupäeval, 28. augustil. Sündmust tähistatakse tuleteater Zerkala tuleetendusega

Eipri küla sai tänavavalgustuse tänu Väike-Maarja valla kaasava eelarve konkursi võidule.
Autor: Eipri külaselts

Sündmus „Valgustatud Eipri“ algab kell 17 Eipri külamaja juures. Seejärel on võimalik ühiselt külastada möödunud aastal Eipri lähistel taastatud Lebavere metsavennapunkrit, start on kell 17.30 külamaja juurest.

Kell 18.30 algab külamajast ühine ringkäik/ringsõit Eipri ajalooliste objektide juurde. Mõlemad väljasõidud on kavandatud toimuma osalejate oma transpordiga.

Kell 20 tutvustavad külamaja juures ettevõtlikud eiprilased oma ettevõtteid. Kell 21 saab alguse tänavavalgustuse pidulik avamine – esmalt annab tuleteater Zerkala tuleetenduse ja seejärel süttib ka tänavavalgustus.

Sündmus on tasuta. Kehakinnituseks pakutakse kokkutuleku suppi, mille jaoks tuleks sularaha kaasa võtta.

Sündmust korraldab Eipri Külaselts. Projekti „Valgustatud Eipri“ on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest, sündmuse korraldamist toetavad rahaliselt ka Väike-Maarja vallavalitsus ja Eipri külaselts. Eipri küla tänavavalgustus valmis tänu ettepaneku võidule Väike-Maarja kaasava eelarve konkursil.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!