• 31.08.21, 10:33

Alar Karis: iga amet seab raamid

Presidendikandidaadiks esitatud Alar Karise sõnul ta teist pensionisammast välja ei võtnud, sest ei näe mõtet raha niisama ära kulutada. Investeerimistarkust tuleb tema sõnul veel õppida.
Presidendikandidaat Alar Karis eile riigikogus, kus jäi president esimeses voorus valimata.
  • Presidendikandidaat Alar Karis eile riigikogus, kus jäi president esimeses voorus valimata. Foto: Liis Treimann
Täna koguneb riigikogu taas, et valida Eesti Vabariigi presidenti. Eile sai Karis 63 riigikogulase toetuse, vaja oleks olnud aga 68 häält. Reformi- ja keskerakondlaste 59 häälega kandidaadiks esitatud Eesti Rahva Muuseumi direktor, endine riigikontrolör ning Tartu Ülikooli ja Maaülikooli rektor Karis ütles eelmisel nädalal Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et kõigi tema seniste ametite ühenduslüli on nendega kaasnev otsustusvabadus, mis inimesena on talle väga oluline väärtus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 10:55
Kuidas poliitikud ja keskpankurid on viinud meid kuristiku äärele
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele